Засоби для ванни та душу


Ванна і душ – це давно вже щось більше, ніж просто рутинна щоденна процедура. Це спосіб розслабитися ввечері і підбадьоритися вранці, змити з себе втому і напругу дня, привести тіло в тонус після тренування, налаштуватися на романтичну атмосферу, побалувати себе і підняти настрій. Звісно, такого ефекту не досягти з першим ліпшим гелем для душу з незрозумілим хімічним складом. Водночас правильно підібраний гель для душу або пінка для ванни здатні задати настрій на весь день.

Натуральні засоби для ванни і душу, в складі яких поєднуються природні олії, солі та грязі Мертвого моря, екстракти рослин і трав, не тільки залишають приємний аромат, але і позитивно впливають на стан шкіри: живлять і зволожують її, захищають від шкідливого впливу навколишнього середовища. Рослинні екстракти заспокоюють і зволожують шкіру, мінерали і вітаміни живлять і стимулюють її, олії розгладжують шкіру, підвищуючи тонус і еластичність, а цінні солі Мертвого моря м'яко і ніжно очистять ваше тіло від забруднень і відмерлих клітин.

У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти все, щоб перетворити прийняття ванни і душу в справжнє свято і задоволення для душі і тіла: пінки, нектари, емульсії, гелі для душу з ефірними оліями, суміші для релаксу і яскраві шипучі кулі. Деякі типи шкіри вимагають особливого догляду, і у нас є лікувальні засоби для атопічної, дуже сухої та подразненої шкіри, шкіри з псоріазом, а також розігрівальні та антицелюлітні гелі для проблемних зон.