. Кондиціонери та бальзами


Часто одного тільки шампуню недостатньо для повноцінного догляду за волоссям. Саме тому після миття волосся ми користуємося різними кондиціонерами, бальзамами, ополіскувачами та масками для волосся. Такі засоби догляду просто необхідні, якщо ви фарбуєте волосся, щодня робите укладку, часто користуєтесь феном, плойкою або вирівнювачем.

Кондиціонери відмінно підходять для щоденного використання та часто продаються в парі з шампунем. Основне завдання кондиціонера – захищати волосся від негативного впливу зовнішнього середовища та гарячого повітря під час сушіння та укладання феном, полегшувати процес розчісування волосся, зменшувати електризацію, а також зберігати внутрішню вологу та природний блиск, створюючи на поверхні волосини невидиму плівку. Кондиціонер потрібно наносити на всю довжину волосся, уникаючи прикореневої зони, і практично відразу можна змивати водою.

На відміну від кондиціонера, бальзам не тільки захищає волосся, але і насичує його корисними речовинами, проникаючи всередину пошкодженого волосся. Тому його можна наносити і на прикореневу зону, потримати на волоссі 7-10 хвилин, помасажувати, а потім змити. Бальзам робить волосся більш м'яким, об'ємним та приємним на дотик.

Обираючи кондиціонер або бальзам для волосся, орієнтуйтесь на свій тип волосся та ваші індивідуальні потреби.