. Стайлінг


Для того щоб зробити красиву та стильну укладку зовсім не обов'язково звертатися до перукаря. З якісними засобами для стайлінгу ви можете експериментувати просто у себе вдома. Різноманітні лаки, пінки, гелі, муси та воски допоможуть вам створити ефектний і яскравий образ. Вам не доведеться переживати за природний вигляд зачіски, адже сучасні засоби для стайлінгу зовсім непомітні на волоссі, не обтяжують та не склеюють пасма, не залишають ефекту «брудного волосся».

Обирайте стайлінг-засоби у відповідності зі своїм типом волосся. Короткі жорстке волосся та довгі кучері вимагають різного підходу. Для м'якого та тонкого волосся, а також для щоденного використання буде достатньо середньої фіксації; для об`ємного та неслухняного волосся, складних вечірніх зачісок, укладок або закріплення окремих локонів можна сміливо брати засоби сильної та суперсильної фіксації.

Більшість продукції, представленої в цьому розділі, містить у складі натуральні компоненти, які зміцнюють волосся, захищають його від дії ультрафіолету, гарячого укладання феном та несприятливих погодних умов. Проте не варто забувати ретельно мити волосся після використання засобів для стайлінгу.