. Вітаміни і БАД


Навіть якщо ви дотримуєтеся принципів збалансованого та правильного харчування, отримати всі необхідні вітаміни з їжі досить складно. Вітаміни потрібні нашому організму для нормальної життєдіяльності, їх дефіцит призводить до істотного зниження працездатності, апатії, поганого настрою, порушень сну. У разі якщо ваше харчування і спосіб життя далекі від ідеалу, рекомендується приймати мультивітамінні комплекси.

Існує безліч вітамінних комплексів – одні з них призначені для конкретної вікової групи (наприклад, жінки після 40), інші вирішують конкретні проблеми (наприклад, комплекс для волосся, шкіри та нігтів). Для дітей є окрема група вітамінів. Щоб не помилитися з вибором, перед тим як купувати, проконсультуйтеся з лікарем.

У цьому розділі представлені знамениті мультивітамінні комплекси та дієтичні добавки «MegaFood», які складаються зі 100% натуральних інгредієнтів і сприймаються організмом як їжа, а також вітаміни і мінерали від інших виробників, аюрведичні ліки, біодобавки для схуднення, органічні чаї.