Для дому і SPA


Затишок в будинку складається з деталей. Такі дрібниці, як ароматичні свічки, палички та інші атрибути, дарують неймовірну атмосферу, яка дозволяє розслабитися і насолоджуватися моментом. Ароматизатори для дому на базі натуральних ефірних олій наповнять ваш дім приємними природними ароматами, а їх витончені форми чудово впишуться в будь-який інтер'єр. Ароматичні палички мають унікальний ароматерапевтичний ефект, покращують настрій та самопочуття. Парфумовані свічки допоможуть вам розслабитися під час масажу, прийняття ванни або домашніх SPA-процедур. До речі, така частинка затишку завжди стане відмінним подарунком для ваших друзів та близьких.

Також в цьому розділі представлена органічна побутова хімія, яка не містить шкідливих хімічних компонентів, гіпоалергенна і не викликає подразнення шкіри і дихальних шляхів, і, що важливо, не завдає шкоди навколишньому середовищу. У складі цих засобів немає синтетичних компонентів, фосфатів, хлору, шкідливих ферментів та інших складових, які можуть бути небезпечними для здоров'я. Екологічні засоби для миття посуду, кухні, ванної і різних поверхонь дозволять вам займатися прибиранням якщо не з задоволенням, то хоча б без шкоди для себе. А засоби для прання з потужним бактерицидним ефектом та засоби для миття посуду, які повністю вимиваються, убезпечать вашу імунну систему від продуктів нафтопереробної промисловості.

У цьому розділі ви знайдете широкий асортимент товарів, які зроблять улюблені SPA-процедури ще приємніше, а також допоможуть створити затишок у вашому будинку.