. Скраби і пілінги для обличчя


У цьому розділі представлені різні засоби для глибокого очищення шкіри: скраби, пілінги та гоммажі. Всі вони мають схожу дію – видаляють омертвілі клітини, очищають пори від забруднень, роблять шкіру гладкою, м'якою та приємною на дотик. Для того щоб обрати для себе правильний засіб, потрібно знати, чим же відрізняється скраб від пілінгу і від гоммажу.

Основна відмінність пілінгу від скрабу – це відсутність механічного впливу. Як працює скраб? Ми наносимо його на шкіру обличчя та акуратно масажуємо. В цей час дрібні абразивні частинки, що входять до складу скрабу, видаляють зі шкіри все зайве. Пілінг, завдяки своїм активним компонентам, просто розчиняє забруднення, омертвілі клітини та надлишки шкірного сала, таким чином очищаючи шкіру. Гоммаж потрібно нанести на шкіру на кілька хвилин, через деякий час підсохла плівка скочується зі шкіри, разом з забрудненнями.

Який же з цих засобів обрати? Все залежить від вашого типу шкіри, її чутливості та очікуваного ефекту. Однозначно, пілінг не дряпає шкіру, але і не має такого вираженого масажного ефекту, що сприяє поліпшенню мікроциркуляції. Ви можете комбінувати кілька різних засобів, головне не використовувати скраби та пілінги занадто часто.