. Сухий шампунь


Часто трапляється ситуація, коли ви поспішаєте і катастрофічно не встигаєте помити голову. З появою сухого шампуню вам більше не доведеться обирати між запізненням на зустріч та чистим волоссям. Сухий шампунь – це екстрений засіб, який допоможе вам привести волосся до ладу без жодної краплі води і за рекордно короткий проміжок часу.

Зазвичай сухі шампуні виготовляють у формі аерозолю. Просто розпиліть його на сухе волосся біля коренів з необхідної відстані, зачекайте кілька хвилин, увітріть в корені масажними рухами та пройдіться гребінцем по всій довжині. Спеціальні компоненти поглинуть надлишок жиру, зроблять волосся свіжим та чистим, а ще додадуть прикореневого об`єму. Якісні сухі шампуні з використанням ефірних олій також додають волоссю блиск і пом'якшують його. Після використанняволосся не склеюється, не обтяжується, і не залишається ніякого нальоту. Лише декілька хвилин – і ви вже готові до виходу з дому!

На багатьох сухих шампунях, так само як і на звичайних, стоїть маркування з призначенням – для темного чи світлого волосся, для додаткового об`єму. Такий шампунь зручно брати з собою в подорожі або тримати під рукою на роботі. Якщо ви хочете носити сухий шампунь з собою в сумочці – обирайте менший об`єм засобу.

Незважаючи на всі плюси цієї б'юті-новинки, варто відзначити, що сухий шампунь – це тільки доповнення до основного догляду, яким можна користуватися в екстрених ситуаціях, коли часу зовсім мало, але потрібно виглядати чудово. Однак таке «миття» голови не замінить повноцінного прийняття ванни або душу, і користуватися ним дуже часто не варто.