Косметика для догляду за шкірою обличчя


Щоб зберегти шкіру обличчя здоровою та сяючою надовго, треба правильно і, головне, регулярно за нею доглядати. Для початку треба визначитись з типом шкіри: нормальна, суха, жирна та комбінована шкіра потребують для себе різних косметичних засобів. Для досягнення кращих результатів треба використовувати засоби які підходять вам за типом шкіри та віком, адже догляд за різними типами шкіри суттєво відрізняється.

Є певний перелік процедур, які необхідно робити щодня. Зранку і ввечері шкіра потребує очищення, адже вдень на неї впливає безліч зовнішніх факторів, а вночі активно виділяється себум (шкірне сало). Наступний етап – тонізація, що надає шкірі еластичності. І завершальний етап щоденного догляду це зволоження та живлення шкіри. Кілька разів на тиждень рекомендується використовувати скраби та маски для обличчя. Особливу увагу треба приділити тендітній шкірі у зоні навколо очей, адже саме тут з’являються перші зморшки. Також не варто забувати про губи. Незалежно від пори року використовуйте косметичні засоби з сонцезахисними фільтрами, це допоможе захистити шкіру від шкідливого впливу УФ-випромінювання, що провокує передчасне старіння.

Звичайно, кожна жінка унікальна. І потреби шкіри можуть змінюватися впродовж всього життя, залежно від віку, стану здоров’я, клімату та умов життя. В нашому інтернет-магазині ви знайдете засоби для догляду за обличчям на будь-який смак: креми, сироватки, пінки, гелі і скраби, все що потрібно, аби ваша шкіра сяяла здоров’ям та красою. На додачу не забувайте про достатню кількість води, гарний сон та позитивні емоції.