. Сироватки для обличчя


Сироватка (також відома як «серум») – це інтенсивний косметичний засіб з максимальною концентрацією активних компонентів. Сироватки зазвичай застосовуються курсами від 2-х тижнів до 2-х місяців, і не використовуються для постійного догляду.

Як зрозуміти, чи потрібна вам сироватка? Якщо у вас є проблеми, які не вирішують щоденні косметичні засоби, тоді правильно підібрана сироватка допоможе добитися потрібного ефекту. За допомогою сироватки можна нейтралізувати вікові зміни, такі як зморшки, пігментацію, тьмяний колір обличчя, а також покращити роботу сальних залоз, поліпшити кровообіг, нормалізувати баланс вологи і еластичність шкіри, наситити її корисними речовинами, зробити пружною та сяючою. Обираючи сироватку, орієнтуватися треба не на тип шкіри, а на свій вік і завдання, які необхідно вирішити.

Зручні флакони з дозаторами або піпетками, а також ампули, дозволяють економно і зручно застосовувати сироватку в домашній косметології. Вам знадобиться нанести лише 2-3 краплі засобу на чисту шкіру і рівномірно розподілити м'якими рухами. Після проходження одного курсу потрібно зробити перерву. Пізніше ви зможете повторити курс з цією ж сироваткою або підібрати іншу.