. Маски для волосся


Ми любимо маски для волосся, тому що це простий та ефективний засіб для швидкого відновлення волосся. За допомогою масок можна вирішити безліч проблем, забезпечити дбайливий догляд пошкодженому або пофарбованому волоссю, зволожити його та глибоко наситити корисними речовинами, надати волоссю блиск та об'єм, зробити його м'яким та слухняним.

Як обрати маску для волосся? Зазвичай дія маски спрямована на рішення конкретних проблем з волоссям, таких як випадіння волосся, лупа або посічені кінчики. Якщо у вас немає проблем, обирайте маску за своїм типом чи кольором волосся.

Ефективність маски безпосередньо залежить від регулярності та правильності застосування. Наносьте маску так, як вказано в інструкції, на всю довжину або на корені волосся, і не полінуйтеся потримати її на голові потрібну кількість часу. Зазвичай результат помітний вже після першого застосування, але для підтримання позитивного ефекту наносьте одну і ту ж маску один або два рази на тиждень. Багато жінок роблять помилку, коли використовують маску після кожного миття голови. Для щоденного використання краще підійде бальзам або кондиціонер.