Мінеральні мила, солі та грязі Мертвого моря


Ізраїльська косметика на основі солі та лікувальних грязей Мертвого моря цінується у всьому світі завдяки своїм неповторним лікувальним властивостям. Не дивно, адже за вмістом мінералів і мікроелементів, йому не існує аналогів у світі. Натуральна сіль і грязь Мертвого моря чудово тонізують, очищують і заспокоюють шкіру, а також позитивно впливають на загальне самопочуття. Саме тому продукти Мертвого моря успішно використовуються як в медицині, так і в косметології.

Мило, виготовлене на основі солі та лікувальних грязей Мертвого моря, не викликає алергію, відновлює водний баланс і уповільнює природні процеси старіння клітин. Таке мило можна використовувати кожного дня, і воно підходить для будь-якого типу шкіри. Домашнє застосування солі Мертвого моря допомагає боротися з різними шкірними хворобами, зморшками і в'ялістю шкіри, знімає м'язову втому. Ви зможете відчути ефект перебування на узбережжі, не виходячи з дому, скориставшись рідкою сіллю Мертвого моря, яка являє собою унікальний мінеральний комплекс. Мінеральна грязь Мертвого моря, в чистому вигляді або з додаванням ефірних олій, ефективно очищує шкіру, виводить токсини, надає їй здорового сяйва та свіжості.

Також у цьому розділі ви можете знайти такі знамениті продукти, як натуральне оливкове мило, аюрведичне і сірчане мило, косметичну глину для обличчя і тіла, воду Мертвого моря. Всі ці унікальні природні скарби зручні в застосуванні і допоможуть вам надовго зберегти красу, молодість і здоров'я. Головне, знайдіть хвилинку для себе, і ваше тіло буде вам вдячне.