. Хна для волосся


Хна – це унікальний природний барвник для волосся, який не тільки може подарувати багаті відтінки, але і забезпечити волоссю чудовий догляд та відновлення. В залежності від регіону походження хни, а також від того з чим і в яких пропорціях змішувати порошок, ви можете отримати різні кольори (кавовий, шоколадний, червоний, мідний), а не тільки рудий, як багато хто звик думати. На жаль, оцінити якості хни гідно можуть тільки власниці темного волосся, для білявок вона буде неефективною.

Натуральна хна регулює роботу сальних залоз, живить шкіру голови та відмінно усуває лупу, зміцнює та відновлює волосся, надає їм помітного блиску та об`єму. Після фарбування хною волосся стає більш живим та доглянутим, рідше потребує миття. Також хною можна фарбувати вії та брови, на бровах фарбування дає гарний ефект татуажу.

Для того щоб насолоджуватися усіма перевагами хни, треба купити натуральну хну без будь-яких синтетичних домішок. І найголовніше – ніколи не застосовуйте хну на пофарбованому звичайною фарбою волоссі, результат може бути непередбачуваним.