. Олія для волосся


Напевно ви вже чули про користь натуральних рослинних олій для волосся. Їх використовують як самостійно, так і в складі масок для волосся, роблять з ними масаж, поєднують з ефірними оліями. Сам процес нанесення олії – це цілий ритуал краси та турботи про свої локони, який сприяє розслабленню та заспокоєнню. Підберіть для себе олію, що підходить для вашого типу волосся та поставлених цілей, і результат перевершить всі очікування.

Найпопулярніші олії для догляду за волоссям це кокосова, арганова, обліпихова, мигдальна, реп'яхова, лляна, олія амли, ши, жожоба, макадамії, зародків пшениці. Також в цьому розділі ви зможете знайти суміші цілющих олій з рослинними екстрактами, спрямовані на вирішення конкретних проблем – наприклад, лупи або випадіння волосся.

Як правильно користуватися оліями для волосся? Догляд за волоссям за допомогою олій – це, звісно ж, не щоденна процедура. Досить наносити олію раз на тиждень, якщо ви часто миєте волосся, або ж раз на місяць, якщо рідко. Найефективніше олія працює, якщо нанести її як маску для волосся або використовувати для масажу голови. Регулярні процедури з натуральними оліями відновлять навіть дуже пошкоджене волосся, зроблять його здоровим, гладким та блискучим.