. Крем для тіла


Шкіра тіла вимагає постійного догляду, так само як і шкіра на обличчі, вона так само схильна до вікових змін і відчуває брак зволоження і живлення. Боротися з в'ялістю шкіри і розтяжками складніше, ніж їм запобігти. Правильно підібраний крем для тіла допоможе вам підтримувати шкіру в чудовому стані, забезпечуючи їй необхідний догляд. Отже, як обрати правильний крем для тіла?

Для початку вам потрібно визначитися з типом шкіри і проблемами, які ви за допомогою крему хочете вирішити. Існують зволожуючі креми для сухої та подразненої шкіри, масажні та моделюючі, антицелюлітні, заспокійливі для чутливої шкіри, спеціальні креми для використання після депіляції та інших косметологічних процедур, антивікові, ліфтинг-креми для грудей, лікувальні для шкіри з псоріазом, а також універсальні і багатофункціональні засоби.

У цьому розділі ви гарантовано зможете підібрати крем, який підходить вам за всіма параметрами. Не забувайте також про сезонність догляду – взимку шкірі необхідне живлення, а влітку зволоження і захист від сонця.