. Ефірні олії


Ефірні олії давно і успішно використовуються в косметології, завдяки своїм цілющим властивостям і яскравому ароматерапевтичному ефекту. З їх допомогою ви можете розслабитися і зняти напругу, пробудити сексуальне бажання, підвищити бадьорість і розумову активність, паралельно доглядаючи за волоссям, шкірою обличчя і тіла. Ефірні олії відрізняються від рослинних тим, що практично ніколи не застосовуються у чистому концентрованому вигляді. Виняток становлять лише випадки, коли необхідно точкове нанесення – наприклад, на ранки, прищі або герпес.

Як же правильно користуватися ефірними оліями? Додайте кілька крапель у ванну або в спеціальну ароматичну лампу, застосовуйте під час масажу і лікувальних інгаляцій, використовуйте для приготування домашніх косметичних засобів – кремів, масок для волосся, антицелюлітних обгортань. Проникаючи в організм через шкіру або дихальні шляхи, ефірні олії активізують біохімічні процеси, підвищують загальний тонус організму і піднімають настрій.

У цьому розділі представлені як чисті ефірні олії, так і спеціальні ароматичні суміші спрямованої дії, створені на основі декількох олій. Перед використанням обов'язково перевірте, чи не викликає вибрана олія у вас алергічну реакцію.