. Олія для обличчя


Натуральні рослинні олії – це справжні природні скарби, здатні дивовижно впливати на нашу шкіру. Завдяки цілющим властивостям, натуральні олії в мікроскопічних дозах часто додають у косметичні засоби. Тільки уявіть, наскільки яскравішим буде ефект від застосування олії в чистому вигляді! Олія для обличчя відмінно живить, зволожує, пом'якшує шкіру, насичує її корисними речовинами, проникаючи в глибокі шари епідермісу, розгладжує її та робить еластичною, допомагає боротися зі зморшками, знімає запалення, нормалізує роботу сальних залоз, підвищує тонус і надає загальну омолоджуючу дію. Однак, попри таку мультифункціональність, використовувати олію потрібно в комплексі з іншими засобами, а не повністю замінити нею догляд.

Що ще потрібно знати про натуральні олії? Рослинні олії не викликають алергію та підходять для всіх типів шкіри, навіть для чутливої. Ви можете використовувати олію замість крему, маски для обличчя, тоніка для очищення, а також додавати в готові косметичні засоби або домашню косметику. Для посилення ефекту в олію можна додати кілька крапель ефірної олії..

Найбільше корисних речовин зберігається в оліях, отриманих методом холодного віджиму або пресування. У цьому розділі ви знайдете як чисті олії, так і різні суміші та еліксири на основі декількох цінних олій.