. Захист від сонця


Всупереч поширеній думці, захист від сонця потрібен не тільки, коли ви безпосередньо лежите на пляжі, але і в будь-якій іншій сонячний день. Все тому, що інтенсивний вплив ультрафіолетових променів негативно впливає на шкіру і прискорює процес її старіння. Це науково доведений факт, тому, все, що ми можемо зробити – не зловживати сонячними ваннами і підібрати для себе надійний сонцезахисний крем.

Як визначитися, який сонцезахисний фактор (SPF) засобу вам потрібен? Для щоденного використання в місті свій вибір можна зупинити на засобах з SPF-15, якщо ж ви плануєте засмагати на пляжі – беріть від SPF-30 і вище. Якщо ви маєте світлу шкіру, і точно знаєте, що легко можете отримати опік, не варто ризикувати, використовуйте креми з максимальним сонцезахисним фактором (SPF-50). Ідеально, якщо ваш сонцезахисний крем містить зволожуючі компоненти, пантенол і рослинні екстракти, які пом'якшують і заспокоюють шкіру.

У цьому розділі ви можете знайти засоби, що прискорюють процес засмаги, а також спеціальні олії, які роблять її рівномірною та красивою; засоби, що заспокоюють шкіру і загоюють опіки; повсякденні креми для обличчя і тіла з мінімальним сонцезахисним фактором, які можна використовувати в будь-яку пору року.