. Бальзами блиски і помади для губ


Красиві доглянуті губи завжди привертають увагу та виглядають дуже спокусливо. Проте без правильного догляду губи часто пересихають, лущаться та тріскаються. Це не тільки спричиняє дискомфорт, але і заважає у повній мірі насолоджуватися улюбленою помадою. На сухих губах швидше з'являються зморшки, тому потрібно стежити за зволоженням дуже ретельно. Для того щоб ваші губи як можна довше залишалися м'якими та соковитими, достатньо придбати лише кілька засобів.

Завжди використовуйте захисний бальзам для губ: влітку він захистить від пересихання і сонячних променів, а взимку від вітру і морозу. Бальзами для губ не тільки виконують захисну функцію, але і відновлюють шкіру, живлять її, загоюють тріщинки, надають губам природний блиск та легкий приємний аромат. Бальзам можна використовувати як самостійний засіб або ж наносити як базу під помаду чи блиск для губ. Обирайте помади та блиски, у складі яких присутні натуральні олії та зволожуючі компоненти, але не забувайте користуватися бальзамом. Також відмінним засобом на кожен день може стати олія для губ в зручній упаковці.

Щодня очищайте губи від макіяжу за допомогою спеціального молочка, і періодично наносьте скраб для губ, щоб розгладити дрібні складочки та стимулювати оновлення шкіри.