. Очищення шкіри обличчя


Очищення – це перший та базовий етап у догляді за шкірою обличчя. Без нього ніякі інші косметичні засоби не будуть ефективними. Не дарма на етикетках та в інструкціях нам постійно нагадують, що наносити крем потрібно обов'язково на чисту шкіру. Очищати шкіру необхідно кожного дня, вранці та ввечері. Від того, наскільки правильно і регулярно ви будете це робити, залежить ваш свіжий та здоровий вигляд.

Для щоденного ритуалу існують такі засоби: міцелярна вода, мус, пінка, двофазна рідина, молочко, гель, тонік, лосьйон, емульсія, гідрофільна олія. Додатково, один або два рази на тиждень, можна використовувати очищуючі маски, скраб, пілінг або гоммаж.

Щоб вибрати правильний засіб для очищення, орієнтуйтеся на свій тип шкіри. Для сухої і нормальної шкіри обирайте зволожуючі засоби з кремовою текстурою (наприклад, молочко), для жирної та комбінованої краще взяти гель або пінку. Який би засіб ви не вибрали, звертайте увагу на склад – Ph повинен бути збалансованим, в ідеалі віддавайте перевагу безсульфатним продуктам. Наносіть засіб на обличчя м'яко та ніжно, після чого змийте теплою водою (ні в якому разі не занадто гарячою або холодною).