. Шампунь від лупи


Лупа – це досить поширена проблема, як косметичного, так і медичного характеру, і як тільки ми з нею стикаємося, намагаємось якомога швидше купити будь-який шампунь від лупи. Лікувальні шампуні, які продаються в аптеці, найчастіше ефективно борються з лупою, але негативно впливають на стан волосся, воно стає неслухняним і втрачає блиск. Звичайні шампуні зберігають свій ефект буквально на декілька годин після миття голови.

Як обрати шампунь від лупи, який був би на 100% ефективним? Для початку потрібно визначитися з типом лупи (вона може бути суха або жирна), а також проконсультуватися у трихолога, щоб з'ясувати природу захворювання. Комусь буде достатньо звичайного шампуню з відлущуючим ефектом, в інших випадках може знадобитися більш серйозний лікарський препарат.

Шампуні від лупи умовно можна поділити на відлущуючі, нормалізуючі та протигрибкові. Відлущуючі шампуні працюють як скраб і очищають шкіру голови від лусочок, нормалізуючі позитивно впливають на роботу сальних залоз, а протигрибкові знищують одну з причин появи лупи – грибок. Найбільш ефективними в боротьбі з лупою є натуральні шампуні. У цьому розділі зібрані кращі засоби проти лупи: шампуні на рослинній і грязьовий основі, кондиціонери, лікувальні олії, аюрведичні маски, лосьйони і сухі шампуні. Регулярне використання цих засобів дозволить вам надовго забути про лупу, відчувати себе впевнено і носити будь-який одяг із задоволенням, а ваше волосся буде здоровим та доглянутим.