. Засоби для шкіри навколо очей


Кожен чоловік хоче виглядати молодо і енергійно, хоча говорити про це у сильної статі не прийнято. Від впевненості в його бездоганному зовнішньому вигляді часто залежать важливі рішення в його ділових відносинах і обличчястого життя.

Шкіра навколо очей позбавлена сальних залоз, що робить її дуже чутливою до зовнішніх подразників і піддається віковим змінам. Уберегти її від ранніх зморшок можна за допомогою гелю для шкіри навколо очей з вітамінами і мінералами Мертвого моря. У складі цих коштів міститься спеціальний запатентований комплекс «мікро-ліфтинг», підтягує контур століття і розгладжують дрібні складки.

Регулярно використовуйте гель для шкіри навколо очей — і ваш погляд стане енергійніше і впевненіше. Доглянута шкіра навколо очей необхідна чоловікові — вона робить його набагато молодше і привабливіше. Крім того, в денний час гель для шкіри навколо очей виконує захисну функцію і оберігає повіки від несприятливих погодних умов і ультрафіолетового випромінювання.

Для досягнення найкращого ефекту наносите гель для шкіри навколо очей на очищену шкіру навколо очей вранці і ввечері. У зимовий час можна перейти на більш поживний крем для повік. Навіть сама груба чоловіча шкіра віддячить вам за таку турботу своїм здоровим зовнішнім виглядом.