. Зміцнення волосся


На стан нашого волосся впливає екологія, стреси, погане харчування, ультрафіолетове випромінювання, сушка гарячим феном, використання засобів для укладання волосся та навіть зміна сезонів. Але про зміцнення волосся ми замислюємося тільки тоді, коли проблема випадіння стає очевидною. Для того щоб ваше волосся завжди залишалося сильним та здоровим, про нього варто подбати заздалегідь. Своєчасне зміцнення волосся позбавить вас від таких проблем як сухість та ламкість локонів, тьмяний колір, відсутність блиску, поява лупи.

Як правильно зміцнювати волосся? Для досягнення максимального ефекту потрібно додати в свій раціон більше вітамінів групи B, збалансовано харчуватися, придбати якісні засоби для зміцнення волосся та регулярно ними користуватися, а за необхідності проконсультуватися з лікарем-трихологом.

У цьому розділі представлені натуральні засоби для зміцнення волосся, які живлять їх від самих коренів, дбайливо відновлюють структуру, не пересушують шкіру та не викликають подразнень. Це звичні шампуні, маски, лосьйони, олії та сироватки, використання яких можна легко додати у свій щоденний догляд за волоссям, без додаткового витрачання часу.