. Крем для ніг


Постійні переміщення по місту, незручне взуття, тренування і побут – дуже часто виявляється, що ви буквально «весь день на ногах». Щодня на наші ноги лягає велике навантаження, і найкращий момент для них це опинитися в кінці дня у приємній розслабляючій ванночці. Давайте балувати свої ніжки частіше!

Всі хочуть, щоб шкіра на ногах була гладкою і ніжною, а ступні красивими і доглянутими. Для цього потрібно виконувати прості правила. Кожен день потрібно мити ноги і проходитися жорсткою щіткою або мочалкою для видалення загрубілої шкіри, особливо це актуально влітку. Дуже корисно хоча б раз на тиждень робити ванни з ефірними оліями або спеціальною сіллю – це допомагає ногам розслабитися і підготує їх до подальших косметичних процедур. Загрубілі ділянки потрібно регулярно видаляти з допомогою пемзи або спеціального станка. Якщо забувати робити це регулярно, є ризик отримати болючі тріщини, мозолі і натоптиші, а це не тільки естетична проблема, але і медична. Шкіра ніг практично завжди потребує зволоження, тому саме час підібрати хороший крем для ніг.

У цьому розділі ви знайдете креми з натуральними інгредієнтами, виготовлені на основі ефірних олій та рослинних комплексів, з різними мінеральними і вітамінними добавками. Деякі креми мають лікувальну дію і вирішують конкретні проблеми – грибок стопи, надмірну пітливість ніг, варикоз і набряклість. Масаж ступень з поживним пом'якшувальним кремом – це завершальна частина простого ритуалу догляду за ногами і краще, що ви можете зробити ввечері.