. Грязь Мертвого моря


Мінеральна грязь Мертвого моря володіє унікальним за кількістю корисних речовин складом і дуже зручною консистенцією для застосування в косметології. Натуральна грязьова маса сама по собі вже здатна замінити і крем, і маску, і скраб. Її зручно наносити на шкіру і волосся, а також легко змивати.

Використання грязі Мертвого моря для домашніх SPA-процедур зробить вашу шкіру більш пружною і гладенькою, позбавить від целюліту, розтяжок, подразнень та прищів. Грязьові маски для обличчя вирівнюють тон шкіри, роблять її свіжою і сяючою, ефективно борються з акне і пігментацією, мають антивікові властивості. Маски для волосся з грязі Мертвого моря стимулюють ріст волосся, зміцнюють його структуру, роблять волосся блискучим. Грязьові аплікації і обгортання не тільки надають потужний детокс-ефект, але і допомагають повністю розслабитися, знімають біль у м`язах та суглобах, позитивно впливають на нервову систему.

У цьому розділі представлені тільки перевірені виробники ізраїльської косметики, які постачають чудеса Мертвого моря просто до вас додому.