Лікувальна косметика


Постійні стреси, неправильний режим дня і харчування, а також внутрішні проблеми зі здоров'ям неминуче відбиваються на нашій зовнішності. Лікувальна косметика допомагає усунути проблеми, а не просто маскує зовнішні недоліки. Однак її можна використовувати і для профілактики.

Лікувальну косметику також називають фармацевтичною – це щось середнє між ліками і косметикою. Зазвичай до складу такої косметики входять ефективні діючі речовини: екстракти лікарських рослин, натуральні масла, вітаміни, мінерали Мертвого моря і т. п. Правильно підібрані косметичні засоби допоможуть вам вирішити багато проблем зі шкірою, поліпшать стан волосся і нігтів. Домашнє використання натуральної лікувальної косметики замінює багато салонних процедур. Робіть це із задоволенням, подаруйте собі трохи часу і влаштуйте справжній ритуал, присвячений красі та здоров'ю.

У цьому розділі ви знайдете ефірні і рослинні масла, ароматичні композиції, мультивітамінні комплекси для чоловіків і жінок, а також харчові добавки, що сприяють схудненню і позитивно впливають на шкіру та волосся.