. Догляд за шкірою навколо очей


Шкіра навколо очей дуже тонка і чутлива, тому догляд за нею повинен бути особливим. Не потрібно чекати перших зморшок, щоб купити крем для шкіри навколо очей. Найпоширеніші проблеми цієї зони – темні кола під очима, набряки, мімічні зморшки. Якщо ви почнете їх вирішувати раніше, тоді швидше досягнете видимого результату.

Як правильно доглядати за шкірою навколо очей? Існує кілька простих правил. Пийте багато води – саме через нестачу рідини в організмі з'являються набряки під очима. Щодня і дуже акуратно очищайте шкіру навколо очей за допомогою лосьйону, молочка або тоніка без вмісту спирту. Підберіть натуральний зволожуючий крем, насичений вітамінами та мінералами, та забезпечте шкірі навколо очей щоденне зволоження. Раз на тиждень робіть спеціальні маски та масаж, щоб розгладити шкіру і поліпшити циркуляцію крові. У літній час не забувайте про окуляри, користуйтеся кремом з SPF-фільтрами, щоб захистити ніжну шкіру від впливу ультрафіолету.

Косметологи радять починати догляд за шкірою навколо очей з 20-25 років, але ні в якому разі не потрібно купувати креми від зморшок, призначені для зрілої шкіри 40+. У виборі ефективного засобу орієнтуйтеся на свій вік. Обирайте натуральні засоби, до складу яких будуть входити природні олії, вітаміни, мінерали Мертвого моря, рослинні компоненти і фруктові кислоти, тоді ваша шкіра буде сяяти.