. Фарба для волосся


Часте фарбування псує волосся, про це знає кожна жінка. Якщо ви не можете втриматися від експериментів з кольором, але хочете зберегти своє волосся красивим і здоровим, тоді цей розділ для вас. Тут представлені тільки натуральні фарби для волосся – без вмісту аміаку, а також на основі хни та індійських трав. Збагачені природними компонентами фарби здатні подарувати вам розкішні природні кольори волосся: будь-які відтінки та поєднання рудого, русявого, каштанового, коричневого, чорного. Будь-який колір, крім блонду. Звичайно органічні фарби для волосся не підходять для екстремального фарбування в рожевий або синій кольори, але вони здатні подарувати по-справжньому багаті та глибокі природні кольори, які прикрасять будь-яку жінку. При цьому жоден ваш локон не постраждає, навпаки, натуральні компоненти забезпечать комплексне відновлення волосся і догляд за шкірою голови.

Після використання натуральної фарби волосся стає міцним, м'яким і слухняним, набуває додаткового об'єму та блиску. Фарба буквально насичує кожну волосинку вітамінами та мінералами, зміцнює структуру волосся і ніби вкриває захисною плівкою. На відміну від фарб, що містять аміак, натуральні засоби не пересушують шкіру, не викликають алергії та підходять для будь-якого типу волосся.

Фарби одного виробника можна поєднувати між собою для отримання індивідуальних кольорів. Але не варто забувати, що натуральні фарби дуже стійкі. Обов'язково спробуйте фарбу на окремій прядці волосся перед використанням.