Styx Naturcosmetic (Австрія) (Стикс Натуркосметик)


На сегодняшний день президентом Styx Naturcosmetic является Вольфганг Стикс. Фармаколог по образованию, он ревностно следит за соблюдением технологии производства всех препаратов компании. Этот бренд владеет собственными плантациями, на которых выращивается сырье для косметических средств.

Styx Naturcosmetic производит несколько направлений косметики:

  • Натуральные эфирные масла без добавок;
  • Лечебная косметика;
  • Aroma Derm – линейка препаратов для профессионального ухода за телом;
  • Натуральные мыла;
  • Солнцезащитная серия.

Styx Naturcosmetic уникальны тем, что производят косметические масла холодного отжима. При таком способе добычи масла оно не нагревается и не теряет своих целебных свойств. Для сравнения, при прессовке эфирного масла оно разогревается до 75 ◦С, после чего теряет часть полезных компонентов.

В косметике Styx также широко используют козье молоко для производства универсальных мазей. Они помогают при лечении ушибов, ссадин, простуде и прочее.

Styx косметика популярна во многих странах. Бренд экспортирует свою продукцию в страны Азии и Европы, Австралию и даже Японию. Приобрести Styx Naturcosmetic в Украине теперь можно и в нашем интернет-магазине. На сайте представлен весь ассортимент продукции, и Вы можете выбрать подходящий Вам товар.

Австрійська торгівельна марка Styx Naturcosmetic зареєстрована з 1975 року, хоч і з'явилася задовго до цього. Свої секрети (багатьом з яких вже більше тисячі років) виробництва косметичних засобів династія Styx передавала з покоління в покоління, що говорить про унікальність і неймовірну дієвість рецептур. Поєднання багатовікових видатних формул і новітніх тенденцій наукової косметології дозволяє компанії виробляти справді якісну і ефективну продукцію.

Склад одного засобу може містити до 250 інгредієнтів, тому всі препарати STYX характеризуються трьома рівнями концентрації компонентів: макро - та мікрорівень, а також гомеопатичний. За рахунок цього шкіра має можливість адаптуватися до такої великої кількості різноманітних речовин, що містяться в мікродозах, що зменшує ризик виникнення алергічних реакцій.

Джерелом косметичної сировини STYX є природа. Олії смородини, кісточок винограду і жожоба використовують для створення потужного ліпосомального комплексу. Зволожуючий фактор черпають з молочної сироватки, меду і морських водоростей. Ефірні олії жожоба і пшеничні паростки включають в склад для додання продуктам антиоксидантної і регенеруючої властивостей. Також у формулах використовуються такі природні консерванти як ефірна олія розмарину, чебрецю, кориці, материнки та ін.

STYX — це косметика активної дії, яка заснована на принципі відновлення і саморегуляції. Низькомолекулярні складові всієї продукції цієї торгівельної марки забезпечують глибоке проникнення біоактивних складових та їх вплив на клітинному рівні.

 


Сортувати