Styx Naturcosmetic (Австрія) (стикс натуркосметик)


Австрійська торгівельна марка Styx Naturcosmetic зареєстрована з 1975 року, хоч і з'явилася задовго до цього. Свої секрети (багатьом з яких вже більше тисячі років) виробництва косметичних засобів династія Styx передавала з покоління в покоління, що говорить про унікальність і неймовірну дієвість рецептур. Поєднання багатовікових видатних формул і новітніх тенденцій наукової косметології дозволяє компанії виробляти справді якісну і ефективну продукцію.

Склад одного засобу може містити до 250 інгредієнтів, тому всі препарати STYX характеризуються трьома рівнями концентрації компонентів: макро - та мікрорівень, а також гомеопатичний. За рахунок цього шкіра має можливість адаптуватися до такої великої кількості різноманітних речовин, що містяться в мікродозах, що зменшує ризик виникнення алергічних реакцій.

Джерелом косметичної сировини STYX є природа. Олії смородини, кісточок винограду і жожоба використовують для створення потужного ліпосомального комплексу. Зволожуючий фактор черпають з молочної сироватки, меду і морських водоростей. Ефірні олії жожоба і пшеничні паростки включають в склад для додання продуктам антиоксидантної і регенеруючої властивостей. Також у формулах використовуються такі природні консерванти як ефірна олія розмарину, чебрецю, кориці, материнки та ін.

STYX — це косметика активної дії, яка заснована на принципі відновлення і саморегуляції. Низькомолекулярні складові всієї продукції цієї торгівельної марки забезпечують глибоке проникнення біоактивних складових та їх вплив на клітинному рівні.

 


Сортувати